Kim jesteśmy

Operatorem serwisu jest: Toruńska Akademia Jazdy Bogusław Bach ul.Bielańska 66, 87-100 Toruń

Akademia Jazdy jest Administratorem danych osobowych w odniesieniu do danych podanych dobrowolnie przez użytkowników podczas rejestracji do szkoleń.

Niniejsza Polityka nie obejmuje jakichkolwiek informacji dotyczących usług, towarów lub stron internetowych należących do innych podmiotów niż do Operatora.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze rejestracyjne na szkolenia

Witryna internetowa umożliwia zarejestrowanie się na szkolenie poprzez wypełnienie formularza elektronicznego w którym należy podać imię, nazwisko, e-mail oraz telefon. Podanie danych jest wymagane w celu odpowiedniego przeprocesowania zapisu na szkolenie.

Analiza statystyk

Monitorujemy ruch na stronie poprzez zainstalowane narzędzie analizy tzw. Google Analitycs. Zbierane informacje są w całości przechowywane na serwerach firmy Google, oraz są anonimowe.

Monitoring służy w celu zgłębiania informacji jak wiele użytkowników pojawia się na naszej stronie oraz jak się po niej porusza.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane przechowywane są przez czas nieokreślony. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli zarejestrowałeś się na szkolenie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Dane z formularza zapisu są tylko i wyłącznie w posiadaniu Operatora i służą tylko w celach przeprocesowania uczestnictwa w szkoleniu.

Nasze dane kontaktowe

Jeśli masz dodatkowe pytania, już chcesz zgłosić sprzeciw przetwarzaniu danych, oraz usunąć swoje dane z naszej bazy prosimy o kontakt:

Toruńska Akademia Jazdy

ul.Bielańska 66,

87-100 Toruń

e-mail: biuro@taj.torun.com.pl

 

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Twoje dane przesyłane są przez zaszyfrowane protokoły przesyłania danych 2048 bitowymi kluczami szyfrowania tzw. SSL, nie ma możliwości podsłuchania danych w trakcie ich przesyłania.

Są Państwo całkowicie bezpieczni.

W pozostałych kwestiach Twoje dane osobowe są chronione na mocy odpowiedniego prawa o ochronie danych osobowych. 

Gdzie przechowujemy Twoje dane?

Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane, na mocy umów o powierzeniu danych osobowych podmiotom zewnętrznym w celu realizacji konkretnego zadania. Każda operacja przesyłania danych osobowych jest wykonywana zgodnie z obowiązującym prawem.